plasma-workspace - en to tg translation catalogue (52 entries)

en: Open with:
tg: Кушодан ба воситаи:

en: Properties
tg: Хусусиятҳо

en: Add to Desktop
tg: Илова кардан ба мизи корӣ

en: Add to Panel (Widget)
tg: Илова кардан ба лавҳа (Виҷет)

en: Pin to Task Manager
tg: Васл кардан ба мудири вазифаҳо

en: Recent Files
tg: Файлҳои охирин

en: Forget Recent Files
tg: Пок кардани рӯйхати файлҳои охирин

en: Hide Application
tg: Пинҳон кардани барнома

en: Applications
tg: Барномаҳо

en: Unhide Applications in this Submenu
tg: Намоён кардани барномаҳо дар зерфеҳрист

en: Unhide Applications in '%1'
tg: Намоён кардани барномаҳо дар '%1'

en: Show KRunner
tg: Намоиш додани KRunner

en: Search, calculate, or run a command
tg: Ҷустуҷӯ кунед, ҳисоб намоед ва фармонеро иҷро кунед

en: Computer
tg: Компютер

note: i18n.
en: Favorites
tg: Баргузидаҳо

en: Contacts
tg: Тамосҳо

en: Forget Contact
tg: Пок кардани тамос

en: Forget All Contacts
tg: Пок кардани ҳамаи тамосҳо

en: Recently Used
tg: Истифодашудаи охирин

en: Files
tg: Файлҳо

en: Forget Application
tg: Пок кардани барнома

en: Open Containing Folder
tg: Кушодани ҷузвадони марбут

en: Forget File
tg: Пок кардани файл

en: Forget All
tg: Ҳамаро пок кардан

en: Forget All Applications
tg: Пок кардани ҳамаи барномаҳо

en: Forget All Files
tg: Пок кардани ҳамаи файлҳо

en: Hide %1
tg: Пинҳон кардани %1

en: All Applications
tg: Ҳамаи барномаҳо

en: Recent Contacts
tg: Тамосҳои охирин

en: Often Used Files
tg: Файлҳои бисёр маротиба истифодашуда

en: Recent Applications
tg: Барномаҳои охирин

en: Often Used Applications
tg: Барномаҳои бисёр маротиба истифодашуда

en: Power / Session
tg: Барқ / Ҷаласа

en: Search results
tg: Натиҷаҳои ҷустуҷӯ

en: Lock
tg: Қулф кардан

en: Log Out
tg: Баромадан

en: Save Session
tg: Нигоҳ доштани ҷаласа

en: Switch User
tg: Иваз кардани корбар

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
tg: Ба хоб равондан

en: Hibernate
tg: Нигоҳ доштан дар ҳолати ҷорӣ

en: Restart
tg: Аз нав оғоз кардани низом

en: Shut Down
tg: Хомӯш кардани низом

en: Session
tg: Ҷаласа

en: System
tg: Низом

en: Lock screen
tg: Экранро қулф мекунад

en: End session
tg: Анҷом додани ҷаласа

en: Start a parallel session as a different user
tg: Ҷаласаи мувозиро аз ҷониби корбари дигар оғоз мекунад

en: Suspend to RAM
tg: Низомро дар RAM таваққуф мекунад

en: Suspend to disk
tg: Ҳолати ҷорӣ дар диск таваққуф карда мешавад

en: Restart computer
tg: Компютерро аз нав оғоз мекунад

en: Turn off computer
tg: Компютерро хомӯш мекунад

en: System actions
tg: Амалҳои низом
