plasma-workspace - en to tg translation catalogue (16 entries)

en: Appearance
tg: Намуди зоҳирӣ

en: Calendar
tg: Тақвим

en: Time Zones
tg: Минтақаи вақт

en: No events for today
tg: Ягон рӯйдод барои имрӯз нест

en: No events for this day
tg: Ягон рӯйдод барои ин рӯз нест

en: Information:
tg: Иттилоот:

en: Show date
tg: Нишон додани сана

en: Show seconds
tg: Нишон додани сонияҳо

en: Display time zone as:
tg: Нишон додани минтақаи вақт ҳамчун:

en: Time display:
tg: Лавҳаи соат:

en: 12-Hour
tg: 12-соата

en: 24-Hour
tg: 24-соата

en: Date format:
tg: Формати сана:

[ctx: custom date format]
en: Custom
tg: Фармоишӣ

en: General:
tg: Умумӣ:

en: Available Plugins:
tg: Васлкунакҳои дастрас:
