plasma-workspace - en to tg translation catalogue (11 entries)

en: General
tg: Умумӣ

[ctx: Heading for a list of actions (leave, lock, switch user, hibernate, suspend)]
en: Show actions:
tg: Намоиш додани амалиётҳо:

en: Lock
tg: Қулф кардани низом

en: Switch User
tg: Иваз кардани корбар

en: Hibernate
tg: Дар ҳолати ҷорӣ нигоҳ доштан

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
tg: Ба хоб равондан

en: Lock the screen
tg: Экранро қулф кардан

en: Switch user
tg: Иваз кардани корбар

en: Start a parallel session as a different user
tg: Оғоз кардани ҷаласаи мувозӣ ҳамчун корбари дигар

en: Sleep (suspend to RAM)
tg: Ба хоб равондан (таваққуф кардан дар RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
tg: Дар ҳолати ҷорӣ нигоҳ доштан (таваққуф кардан дар диск)
