plasma-workspace - en to tg translation catalogue (45 entries)

en: Open Containing Folder
tg: Кушодани ҷузвадони марбут

en: &Copy
tg: &Нусха бардоштан

en: Properties
tg: Хусусиятҳо

en: Copy Link Address
tg: Нусха бардоштани пайванди нишонӣ

en: Copy
tg: Нусха бардоштан

en: Select All
tg: Ҳамаро интихоб кардан

en: Do not disturb
tg: Ба ман халал нарасонед

en: For 1 hour
tg: Ба 1 соат

en: For 4 hours
tg: Ба 4 соат

en: Until this evening
tg: То имшаб

en: Until tomorrow morning
tg: То пагоҳи барвақт

en: Until Monday
tg: То рӯзи душанбе

[ctx: Do not disturb until app has finished (reason)]
en: While %1 is active (%2)
tg: То вақте ки %1 фаъол аст (%2)

[ctx: Do not disturb until app has finished]
en: While %1 is active
tg: То вақте ки %1 фаъол аст

[ctx: Do not disturb because external mirrored screens connected]
en: Screens are mirrored
tg: Экранҳо инъикос карда мешаванд

en: Close Group
tg: Пӯшидани гурӯҳ

en: Show Fewer
tg: Намоиш додани маълумоти мухтасар

[ctx: Expand to show n more notifications]
en: Show %1 More
tg: Намоиш додани %1 дигар

en: No unread notifications
tg: Ягон огоҳии хонданашуда нест

[ctx: How many bytes have been copied]
en: %2 of %1
tg: %2 аз %1

[ctx: How many files have been copied]
en: %2 of %1 file | %2 of %1 files
tg[0]: %2 аз %1 файл
tg[1]: %2 аз %1 файл

[ctx: How many dirs have been copied]
en: %2 of %1 folder | %2 of %1 folders
tg[0]: %2 аз %1 ҷузвадон
tg[1]: %2 аз %1 ҷузвадон

en: %1 file | %1 files
tg[0]: %1 файл
tg[1]: %1 файл

en: %1 folder | %1 folders
tg[0]: %1 ҷузвадон
tg[1]: %1 ҷузвадон

[ctx: Bytes per second]
en: %1/s
tg: %1/с

[ctx: Pause running job]
en: Pause
tg: Таваққуф кардан

[ctx: Cancel running job]
en: Cancel
tg: Бекор кардан

[ctx: A button tooltip; hides item details]
en: Hide Details
tg: Пинҳон кардани тафсилот

[ctx: A button tooltip; expands the item to show details]
en: Show Details
tg: Намоиш додани тафсилот

en: Open
tg: Кушодан

en: %1 running job | %1 running jobs
tg[0]: %1 вазифа дар ҳоли иҷро
tg[1]: %1 вазифа дар ҳоли иҷро

en: %1 unread notification | %1 unread notifications
tg[0]: %1 огоҳӣ хонда нашудааст
tg[1]: %1 огоҳӣ хонда нашудаанд

[ctx: Notification was added minutes ago, keep short]
en: %1 min ago | %1 min ago
tg[0]: %1 дақиқа пеш
tg[1]: %1 дақиқа пеш

[ctx: seconds remaining, keep short]
en: %1 s remaining | %1 s remaining
tg[0]: %1 сония боқи мондааст
tg[1]: %1 сония боқи мондааст

[ctx: minutes remaining, keep short]
en: %1 min remaining | %1 min remaining
tg[0]: %1 дақиқа боқи мондааст
tg[1]: %1 дақиқа боқи мондааст

[ctx: hours remaining, keep short]
en: %1 h remaining | %1 h remaining
tg[0]: %1 соат боқи мондааст
tg[1]: %1 соат боқи мондааст

en: Configure
tg: Танзимот

[ctx: Opposite of minimize]
en: Restore
tg: Барқарор кардан

en: Minimize
tg: Ба ҳадди ақал сохтан

en: Close
tg: Пӯшидан

[ctx: Job name, e.g. Copying is paused]
en: %1 (Paused)
tg: %1 (Таваққуф шуд)

[ctx: Job name, e.g. Copying has failed]
en: %1 (Failed)
tg: %1 (Қатъ шуд)

en: Job Failed
tg: Вазифа қатъ шуд

[ctx: Job name, e.g. Copying has finished]
en: %1 (Finished)
tg: %1 (Иҷро шуд)

en: Job Finished
tg: Вазифа иҷро шуд
