plasma-workspace - en to tg translation catalogue (7 entries)

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Show KRunner
tg: Намоиш додани KRunner

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Lock Screen
tg: Қулфи экран

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Leave…
tg: Баромад...

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Contextual Menu Plugin
tg: Танзимоти васлкунаки феҳристи мазмун

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Other Actions]
tg: [Амалиётҳои дигар]

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Wallpaper Actions
tg: Амалиётҳои тасвири замина

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Separator]
tg: [Ҷудокунанда]
