plasma-workspace - en to tg translation catalogue (6 entries)

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, flatButton)
en: Display all windows in one list
tg: Намоиш додани ҳамаи равзанаҳо дар як рӯйхат

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, subButton)
en: Display a submenu for each desktop
tg: Намоиш додани зерфеҳрист барои ҳар як мизи корӣ

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, curButton)
en: Display only the current desktop's windows
tg: Намоиш додани танҳо равзанаҳои мизи кории ҷорӣ

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: Configure Switch Window Plugin
tg: Танзимоти васлкунаки гузариши равзанаҳо

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: Windows
tg: Равзанаҳо

[ctx: plasma_containmentactions_switchwindow]
en: All Desktops
tg: Ҳамаи мизҳои корӣ
