plasma-workspace - en to tg translation catalogue (6 entries)

en: Local
tg: Маҳаллӣ

en: Timezone
tg: Минтақаи вақт

en: Timezone City
tg: Шаҳри минтақаи вақт

en: Timezone Continent
tg: Қитъаи минтақаи вақт

en: Timezone Country
tg: Кишвари минтақаи вақт

en: DateTime
tg: Сана ва вақт
