plasma-workspace - en to tg translation catalogue (38 entries)

en: Keyboard Layout: %1
tg: Тарҳбандии клавиатура: %1

en: Username
tg: Номи корбар

en: Password
tg: Ниҳонвожа

en: Log In
tg: Ворид шудан

en: Caps Lock is on
tg: Тугмаи Caps Lock фаъол аст

[ctx: Suspend to RAM]
en: Sleep
tg: Ба хоб равондан

en: Restart
tg: Аз нав оғоз кардани низом

en: Shut Down
tg: Хомӯш кардани низом

[ctx: For switching to a username and password prompt]
en: Other…
tg: Дигар…

en: Type in Username and Password
tg: Номи корбар ва ниҳонвожаро ворид намоед

en: List Users
tg: Рӯйхати корбарон

[ctx: Button to show/hide virtual keyboard]
en: Virtual Keyboard
tg: Клавиатураи барномавӣ

en: Login Failed
tg: Воридшавӣ қатъ шуд

en: Desktop Session: %1
tg: Ҷаласаи мизи корӣ: %1

en: Battery at %1%
tg: Барқи батарея: %1%

[ctx: Nobody logged in on that session]
en: Unused
tg: Истифоданашуда

[ctx: User logged in on console (X display number)]
en: on TTY %1 (Display %2)
tg: дар TTY %1 (Намоиши %2)

en: Unlocking failed
tg: Кушодани қулф қатъ шуд

en: Hibernate
tg: Дар ҳолати ҷорӣ нигоҳ доштан

en: Switch User
tg: Иваз кардани корбар

en: Switch to This Session
tg: Гузариш ба ин ҷаласа

en: Start New Session
tg: Оғоз кардани ҷаласаи нав

en: Back
tg: Ба қафо

[ctx: Button to change keyboard layout]
en: Switch layout
tg: Иваз кардани тарҳбандӣ

en: Unlock
tg: Кушодани қулф

en: No media playing
tg: Ягон расона дар ҳоли пахш нест

en: Previous track
tg: Роҳчаи қаблӣ

en: Play or Pause media
tg: Расонаро пахш ё таваққуф кунед

en: Next track
tg: Роҳчаи навбатӣ

en: One other user is currently logged in. If the computer is shut down or restarted, that user may lose work. | %1 other users are currently logged in. If the computer is shut down or restarted, those users may lose work.
tg[0]: Айни ҳол як корбари воридшудаи дигар дар низом қарор дорад. Агар компютерро хомӯш кунед ё аз нав оғоз намоед, фаъолиятии ҷории он корбар метавонад қатъ карда шавад.
tg[1]: Айни ҳол %1 корбари воридшудаи дигар дар низом қарор дорад. Агар компютерро хомӯш кунед ё аз нав оғоз намоед, фаъолиятии ҷории он корбарон метавонад қатъ карда шавад.

en: When restarted, the computer will enter the firmware setup screen.
tg: Вақте ки низом аз нав оғоз карда мешавад, компютер ба экрани танзимоти миёнафзор ворид карда мешавад.

en: Log Out
tg: Баромадан аз низом

en: Restarting in 1 second | Restarting in %1 seconds
tg[0]: Баъд аз 1 сония низом аз нав оғоз карда мешавад
tg[1]: Баъд аз %1 сония низом аз нав оғоз карда мешавад

en: Shutting down in 1 second | Shutting down in %1 seconds
tg[0]: Баъд аз 1 сония низом хомӯш карда мешавад
tg[1]: Баъд аз %1 сония низом хомӯш карда мешавад

en: Logging out in 1 second | Logging out in %1 seconds
tg[0]: Баъд аз 1 сония низом хориҷ карда мешавад
tg[1]: Баъд аз %1 сония низом хориҷ карда мешавад

en: OK
tg: ХУБ

en: Cancel
tg: Бекор кардан

[ctx: This is the first text the user sees while starting in the splash screen, should be translated as something short, is a form that can be seen on a product. Plasma is the project name so shouldn't be translated.]
en: Plasma made by KDE
tg: Plasma аз ҷониби KDE
