krunner_locationsrunner - en to tg translation catalogue (5 entries)

en: Finds local directories and files, network locations and Internet sites with paths matching :q:.
tg: Ҷузвадонҳо ва файлҳои маҳаллӣ, маконҳои шабакавӣ ва сомонаҳои интернетиро мувофиқи масирҳои :q: ҷустуҷӯ мекунад.

en: Open %1
tg: Кушодани %1

en: Launch with %1
tg: Оғоз кардан тавассути %1

en: Go to %1
tg: Гузариш ба %1

en: Send email to %1
tg: Фиристодани паёми электронӣ ба %1
