plasma_wallpaper_image - en to tg translation catalogue (29 entries)

en: Positioning:
tg: Ҷойгиршавӣ:

en: Scaled and Cropped
tg: Васеъшуда ва бурида

en: Scaled
tg: Васеъшуда

en: Scaled, Keep Proportions
tg: Васеъшуда, мутаносиб

en: Centered
tg: Дар марказ

en: Tiled
tg: Порча

en: Background:
tg: Замина:

en: Blur
tg: Хирагӣ

en: Solid color
tg: Ранги яклухт

en: Select Background Color
tg: Интихоби ранги замина

en: Open Wallpaper Image
tg: Кушодани тавсири замина

en: Next Wallpaper Image
tg: Тасвири заминаи навбатӣ

en: Open Containing Folder
tg: Кушодани ҷузвадони марбут

en: Restore wallpaper
tg: Барқарор кардани тасвири замина

en: Remove Wallpaper
tg: Тоза кардани тасвири замина

en: Recommended wallpaper file
tg: Файли тасвири заминаи тавсияшуда

en: Directory with the wallpaper to show slides from
tg: Ҷузвадон бо тасвирҳои замина барои намоиши слайдҳо

en: Open Image
tg: Кушодани тавсир

en: Image Files
tg: Файлҳои тасвирӣ

en: Order:
tg: Тартиб:

en: Random
tg: Тасодуфӣ

en: A to Z
tg: аз А то Я

en: Z to A
tg: аз Я то А

en: Date modified (newest first)
tg: Санаи тағйир (аввал навтарин)

en: Date modified (oldest first)
tg: Санаи тағйир (аввал куҳнатарин)

en: Change every:
tg: Ивазшавӣ:

en: Folders
tg: Ҷузвадон

en: Remove Folder
tg: Тоза кардани ҷузвадон

en: Open Folder
tg: Кушодани ҷузвадон
