plasma-workspace - en to tg translation catalogue (13 entries)

en: Configure Mouse Actions Plugin
tg: Танзимоти васлкунаки амалҳои муш

en: file
tg: файл

[ctx: wireless lan was enabled, keep short]
en: Wifi On
tg: Wifi фаъол аст

[ctx: wireless lan was disabled, keep short]
en: Wifi Off
tg: Wifi хомӯш аст

[ctx: Bluetooth was enabled, keep short]
en: Bluetooth On
tg: Bluetooth фаъол аст

[ctx: Bluetooth was disabled, keep short]
en: Bluetooth Off
tg: Bluetooth хомӯш аст

[ctx: mobile internet was enabled, keep short]
en: Mobile Internet On
tg: Интернети мобилӣ фаъол аст

[ctx: mobile internet was disabled, keep short]
en: Mobile Internet Off
tg: Интернети мобилӣ хомӯш аст

en: Show Desktop
tg: Намоиш додани мизи корӣ

en: Hide Desktop
tg: Пинҳон кардани мизи корӣ

en: Show Activity Switcher
tg: Намоиши ивазкунандаи фаъолият

en: Add Panel
tg: Илова кардани лавҳа

en: Never show again
tg: Дигар нишон дода нашавад
