kcmicons - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Main Toolbar
th: แถบเครื่องมือหลัก

en: Small Icons
th: ภาพไอคอนขนาดเล็ก

en: Dialogs
th: กล่องโต้ตอบ

en: The file is not a valid icon theme archive.
th: แฟ้มไม่ใช่แฟ้มจัดเก็บชุดภาพไอคอนที่ถูกต้อง

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
th: เกิดปัญหาขึ้นในระหว่างการติดตั้ง อย่างไรก็ตาม ส่วนใหญ่ของชุดภาพไอคอนในแฟ้มจัดเก็บ ได้ถูกติดตั้งไว้แล้ว
