plasma_wallpaper_image - en to th translation catalogue (5 entries)

en: Scaled
th: ปรับขนาดให้เต็มจอ

en: Centered
th: จัดกึ่งกลาง

en: Tiled
th: ปูภาพ

en: Open Wallpaper Image
th: เปิดภาพพื้นหลัง

en: Next Wallpaper Image
th: ภาพพื้นหลังภาพถัดไป
