kcmicons - en to th translation catalogue (14 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (Theme), group (Icons)
en: Name of the current icon theme
th: ชื่อของธีมไอคอนปัจจุบัน

en: Unable to create a temporary file.
th: ไม่สามารถสร้างไฟล์ชั่วคราวได้

en: Unable to download the icon theme archive: %1
th: ไม่สามารถดาวน์โหลดไฟล์ธีมไอคอนได้: %1

en: The file is not a valid icon theme archive.
th: แฟ้มไม่ใช่แฟ้มจัดเก็บชุดภาพไอคอนที่ถูกต้อง

en: A problem occurred during the installation process; however, most of the themes in the archive have been installed
th: เกิดปัญหาขึ้นในระหว่างการติดตั้ง อย่างไรก็ตาม ส่วนใหญ่ของชุดภาพไอคอนในแฟ้มจัดเก็บ ได้ถูกติดตั้งไว้แล้ว

en: Theme installed successfully.
th: ติดตั้งธีมสำเร็จแล้ว

en: Installing icon themes…
th: การติดตั้งธีมไอคอน…

en: Installing %1 theme…
th: กำลังติดตั้งธีม %1 ...

en: Install from File…
th: ติดตั้งจากไฟล์...

en: Get New…
th: รับใหม่...

en: Remove Icon Theme
th: ลบธีมไอคอน

en: Restore Icon Theme
th: คืนค่าธีมไอคอน

en: Open Theme
th: เปิดธีม

en: Theme Files (*.tar.gz *.tar.bz2)
th: ไฟล์ธีม (*.tar.gz *.tar.bz2)
