plasma-workspace - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Fallback sound theme from freedesktop.org
th: ธีมเสียงสํารองจาก freedesktop.org

[ctx: @option:check]
en: Enable notification sounds
th: เปิดใช้งานเสียงแจ้งเตือน

[ctx: %2 is a theme name or a list of theme names that the current theme inherits from]
en: Based on: %2 | Based on: %2
th[0]: อิงจาก: %2

[ctx: @label Precedes a list of buttons which can be clicked to preview the theme's sounds. Keep it very short]
en: Preview:
th: แสดงตัวอย่าง:

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview sound "%1"
th: แสดงตัวอย่างเสียง "%1"

[ctx: @info:tooltip]
en: Preview the demo sound for the theme "%1"
th: แสดงตัวอย่างเสียงสาธิตสําหรับธีม "%1"

[ctx: %1 is a sound theme name. %2 is a sound name]
en: The %1 theme doesn't include the sound '%2'
th: ธีม %1 ไม่รวมเสียง '%2'

en: Failed to preview sound: %1
th: แสดงตัวอย่างเสียงไม่สําเร็จ: %1
