plasma-workspace - en to th translation catalogue (8 entries)

en: Session Management
th: การจัดการเซสชัน

[ctx: @action]
en: Show Logout Screen
th: แสดงหน้าจอออกจากระบบ

en: Log Out
th: ออกจากระบบ

en: Shut Down
th: ปิดเครื่อง

en: Reboot
th: รีบูต

en: Log Out Without Confirmation
th: ออกจากระบบโดยไม่ต้องยืนยัน

en: Shut Down Without Confirmation
th: ปิดเครื่องโดยไม่ได้รับการยืนยัน

en: Reboot Without Confirmation
th: รีบูตโดยไม่ต้องยืนยัน
