kcm_autostart - en to tr translation catalogue (21 entries)

en: "%1" is not an absolute url.
tr: "%1" mutlak bir URL değil.

en: "%1" does not exist.
tr: "%1" yok.

en: "%1" is not a file.
tr: "%1" bir dosya değil.

en: "%1" is not readable.
tr: "%1" okunabilir değil.

en: Make Executable
tr: Yürütülebilir Yap

en: The file '%1' must be executable to run at logout.
tr: "%1" dosyası, oturum kapanışında çalıştırılabilmesi için yürütülebilir olmalıdır.

en: The file '%1' must be executable to run at login.
tr: "%1" dosyası, oturum açılışında çalıştırılabilmesi için yürütülebilir olmalıdır.

en: Properties
tr: Özellikler

en: Remove
tr: Kaldır

en: Applications
tr: Uygulamalar

en: Login Scripts
tr: Oturum Açma Betikleri

en: Pre-startup Scripts
tr: Başlangıç Öncesi Betikleri

en: Logout Scripts
tr: Oturum Kapatma Betikleri

en: No user-specified autostart items
tr: Kullanıcı tanımlı kendiliğinden başlat ögesi yok

[ctx: @info]
en: Click the <interface>Add…</interface> button below to add some
tr: Birkaç tane eklemek için aşağıdaki <interface>Ekle…</interface> düğmesine tıklayın

en: Choose Login Script
tr: Oturum Açma Betiği Seç

en: Choose Logout Script
tr: Oturum Kapatma Betiği Seç

en: Add…
tr: Ekle…

en: Add Application…
tr: Uygulama Ekle…

en: Add Login Script…
tr: Oturum Açma Betiği Ekle…

en: Add Logout Script…
tr: Oturum Kapatma Betiği Ekle…
