kcm_desktopthemedetails - en to tr translation catalogue (26 entries)

note: i18n: ectx: label, entry (name), group (Theme)
en: Name of the current Plasma Style
tr: Geçerli Plasma biçeminin adı

en: Unable to create a temporary file.
tr: Geçici dosya oluşturulamadı.

en: Unable to download the theme: %1
tr: %1 teması indirilemedi

en: Theme installed successfully.
tr: Tema başarıyla kuruldu.

en: Theme installation failed.
tr: Tema kurulumu başarısız.

en: Removing theme failed: %1
tr: %1 temasını kaldırma işlemi başarısız oldu

en: This module lets you choose the Plasma style.
tr: Bu modül Plasma biçemini yapılandırmanızı sağlar.

en: All Themes
tr: Tüm Temalar

en: Light Themes
tr: Açık Temalar

en: Dark Themes
tr: Koyu Temalar

en: Color scheme compatible
tr: Renk şeması uyumlu

en: Follows color scheme
tr: Renk şemasını izleyen

en: Edit Theme…
tr: Temayı Düzenle…

en: Remove Theme
tr: Temayı Kaldır

en: Restore Theme
tr: Temayı Geri Yükle

en: Install from File…
tr: Dosyadan Kur…

en: Get New Plasma Styles…
tr: Yeni Plasma Biçemleri Al…

en: Open Theme
tr: Tema Aç

en: Theme Files (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)
tr: Tema Dosyaları (*.zip *.tar.gz *.tar.bz2)

en: This tool allows you to set the theme of the current Plasma session, without accidentally setting it to one that is either not available, or which is already set.
tr: Bu araç, geçerli Plasma oturumunuz için temayı, bir öncekinin üzerine yazmadan veya mevcut olmayan birinin yerine ayarlamanızı önleyerek kurmanıza izin verir.

en: The name of the theme you wish to set for your current Plasma session (passing a full path will only use the last part of the path)
tr: Geçerli Plasma oturumunuz için ayarlamak istediğiniz temanın adı (tam bir yol geçirmek yalnızca yolun son kısmını kullanır)

en: Show all the themes available on the system (and which is the current theme)
tr: Sistemde kullanılabilir olan diğer tüm temaları göster (ve geçerli olanı da)

en: The requested theme "%1" is already set as the theme for the current Plasma session.
tr: İstenen tema "%1", halihazırda geçerli Plasma oturumu için zaten ayarlanmış.

en: The current Plasma session's theme has been set to %1
tr: Geçerli Plasma oturumunun teması %1 olarak ayarlandı

en: Could not find theme "%1". The theme should be one of the following options: %2
tr: "%1" teması bulunamadı. Tema aşağıdaki seçeneklerden biri olmalıdır: %2

en: You have the following Plasma themes on your system:
tr: Sisteminizde aşağıdaki Plasma temaları var:
