plasma-workspace - en to tr translation catalogue (6 entries)

[ctx: Opens the system settings module]
en: Configure Virtual Keyboards...
tr: Sanal Klavyeleri Yapılandır...

en: Virtual Keyboard: unavailable
tr: Sanal Klavye: Kullanılamıyor

en: Virtual Keyboard: disabled
tr: Sanal Klavye: Devre dışı

en: Show Virtual Keyboard
tr: Sanal Klavyeyi Göster

en: Virtual Keyboard: visible
tr: Sanal Klavye: Görünür

en: Virtual Keyboard: enabled
tr: Sanal Klavye: Etkin
