plasma-workspace - en to tr translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
tr: Görünüş

en: %1 Details
tr: %1 Ayrıntıları

en: Sensors Details
tr: Sensör Ayrıntıları

en: System Monitor
tr: Sistem Monitörü

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
tr: Sistem Monitörünü Aç…
