plasma_engine_keystate - en to tr translation catalogue (17 entries)

en: Shift
tr: Üst Karakter

en: Ctrl
tr: Kontrol

en: Alt
tr: Seçenek

en: Super
tr: Süper

en: Hyper
tr: Hiper

en: AltGr
tr: Üst Seçenek

en: Num Lock
tr: Sayı Kilidi

en: Caps Lock
tr: Büyük Harf

en: Scroll Lock
tr: Sarma Kilidi

en: Left Button
tr: Sol Ok Düğmesi

en: Right Button
tr: Sağ Ok Düğmesi

en: Middle Button
tr: Orta Düğme

en: First X Button
tr: İlk X Düğmesi

en: Second X Button
tr: İkinci X Düğmesi

en: Pressed
tr: Basıldı

en: Latched
tr: Tutturuldu

en: Locked
tr: Kilitlendi
