kcmcomponentchooser - en to tr translation catalogue (39 entries)

en: Other…
tr: Diğer…

en: Select default archive manager
tr: Öntanımlı arşiv yöneticisini seç

en: Select default browser
tr: Öntanımlı tarayıcıyı seç

en: Select default e-mail client
tr: Öntanımlı e-posta istemcisini seç

en: Select default file manager
tr: Öntanımlı dosya yöneticisini seç

en: Select default map
tr: Öntanımlı harita uygulamasını seç

en: Select default image viewer
tr: Öntanımlı görsel görüntüleyicisini seç

en: Select default music player
tr: Öntanımlı müzik çaları seç

en: Select default PDF viewer
tr: Öntanımlı PDF görüntüleyicisini seç

en: Select default dialer application
tr: Öntanımlı çevirici uygulamasını seç

en: Select default terminal emulator
tr: Öntanımlı uçbirim öykünücüsünü seç

en: Select default text editor
tr: Öntanımlı metin düzenleyicisini seç

en: Select default video player
tr: Öntanımlı video oynatıcısını seç

en: Details
tr: Ayrıntılar

en: This application can also open these file types:
tr: Bu uygulama, ayrıca şu dosya türlerini de açabilir:

[ctx: @label %1 is a MIME type and %2 is an application name]
en: %1 (Currently opens in %2)
tr: %1 (%2 ile açılır)

[ctx: @action:button %1 is an application name]
en: Open All in %1
tr: Tümünü %1 ile Aç

en: This application does not advertise support for the following file types, but may be able to open them anyway:
tr: Bu uygulama, aşağıdaki dosya türleri için destek sunabileceğini ifade etmez; ancak onları belki yine de açabilir:

[ctx: @action:button]
en: Force All to Open in %1
tr: Tümünü %1 ile Zorla Aç

en: Configure Manually…
tr: Elle Yapılandır…

en: ’%1’ seems to not support the following mimetypes associated with this kind of application: %2
tr: “%1”, şu tür bir uygulamayla ilişkilendirilen aşağıdaki MIME türlerini desteklemiyor görünüyor: %2

[ctx: @info:status]
en: This application may not be able to open all file types.
tr: Bu uygulama, tüm dosya türlerini açamayabilir.

[ctx: @action:button]
en: View Details
tr: Ayrıntıları Görüntüle

[ctx: Internet related application’s category’s name]
en: Internet
tr: İnternet

en: Web browser:
tr: Web tarayıcısı:

en: Email client:
tr: E-posta istemcisi:

[ctx: Default phone app]
en: Phone Numbers:
tr: Telefon numaraları:

[ctx: Multimedia related application’s category’s name]
en: Multimedia
tr: Çoklu Ortam

en: Image viewer:
tr: Görsel görüntüleyicisi:

en: Music player:
tr: Müzik çalar:

en: Video player:
tr: Video oynatıcısı:

[ctx: Documents related application’s category’s name]
en: Documents
tr: Belgeler

en: Text editor:
tr: Metin düzenleyicisi:

en: PDF viewer:
tr: PDF görüntüleyicisi:

[ctx: Utilities related application’s category’s name]
en: Utilities
tr: İzlenceler

en: File manager:
tr: Dosya yöneticisi:

en: Terminal emulator:
tr: Uçbirim öykünücüsü:

en: Archive manager:
tr: Arşiv yöneticisi:

[ctx: Map related application’s category’s name]
en: Map:
tr: Harita:
