plasma-workspace - en to tr translation catalogue (12 entries)

en: &Execute
tr: &Yürüt

en: Templates
tr: Şablonlar

en: Desktop Shell Scripting Console
tr: Masaüstü Kabuk Betiği Yazımı Konsolu

en: Editor
tr: Düzenleyici

en: Load
tr: Yükle

en: Use
tr: Kullan

en: Output
tr: Çıktı

en: Unable to load script file <b>%1</b>
tr: Betik dosyası <b>%1</b> yüklenemiyor

en: Open Script File
tr: Betik Dosyası Aç

en: Save Script File
tr: Betik Dosyasını Kaydet

en: Executing script at %1
tr: %1 konumunda betik yürütülüyor

en: Runtime: %1ms
tr: Çalışma zamanı: %1 ms
