plasma-workspace - en to tr translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
tr: Ekran Algılandı

en: A display has been connected.
tr: Bir ekran bağlandı.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
tr: Ekran Kaldırıldı

en: A display has been disconnected.
tr: Bir ekranın bağlantısı kesildi.

en: %1 has been connected.
tr: %1 bağlandı.

en: A USB device has been connected.
tr: Bir USB aygıtı bağlandı.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
tr: USB Aygıtı Algılandı

en: %1 has been disconnected.
tr: %1 bağlantısı kesildi.

en: A USB device has been disconnected.
tr: Bir USB aygıtının bağlantısı kesildi.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
tr: USB Aygıtı Kaldırıldı
