plasma_applet_battery - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Fully Charged
ug: تولۇق توكلانغان

en: Discharging
ug: توكسىزلاۋاتىدۇ

en: Charging
ug: توكلاۋاتىدۇ

[ctx: Battery is currently not present in the bay]
en: Not present
ug: ھازىر ئەمەس

en: Display Brightness
ug: ئېكران يورۇقلۇقى
