plasma_applet_lockout - en to ug translation catalogue (7 entries)

en: Lock
ug: قۇلۇپلا

en: Hibernate
ug: ئۈچەك

en: Lock the screen
ug: ئېكراننى قۇلۇپلايدۇ

en: Switch user
ug: ئىشلەتكۈچى ئالماشتۇر

en: Start a parallel session as a different user
ug: باشقا ئىشلەتكۈچى سۈپىتىدە پاراللېل ئەڭگىمە باشلايدۇ

en: Sleep (suspend to RAM)
ug: ئۇخلا(RAM غا توڭلىتىدۇ)

en: Hibernate (suspend to disk)
ug: ئۈچەك (دىسكىغا توڭلىتىدۇ)
