plasma_wallpaper_image - en to ug translation catalogue (5 entries)

en: Scaled
ug: كىچىكلەت چوڭايت

en: Centered
ug: ئوتتۇرىدا

en: Tiled
ug: يېيىلغان

en: Open Wallpaper Image
ug: تام قەغىزى سۈرىتىنى ئاچ

en: Next Wallpaper Image
ug: كېيىنكى تام قەغىزى سۈرىتى
