plasma-workspace - en to uk translation catalogue (10 entries)

[ctx: @title:notifications]
en: Display Detected
uk: Виявлено дисплей

en: A display has been plugged in.
uk: Дисплей з'єднано.

[ctx: @title:notifications]
en: Display Removed
uk: Дисплей вилучено

en: A display has been unplugged.
uk: Дисплей від'єднано.

en: %1 has been plugged in.
uk: %1 з'єднано.

en: A USB device has been plugged in.
uk: З'єднано пристрій USB.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Detected
uk: Виявлено пристрій USB

en: %1 has been unplugged.
uk: %1 було від'єднано.

en: A USB device has been unplugged.
uk: Пристрій USB від'єднано.

[ctx: @title:notifications]
en: USB Device Removed
uk: Вилучено пристрій USB
