krunner - en to uk translation catalogue (20 entries)

en: Run Command interface
uk: Інтерфейс запуску команд

en: Use the clipboard contents as query for KRunner
uk: Використати вміст буфера обміну як запит до KRunner

en: Start KRunner in the background, don't show it.
uk: Запустити KRunner у фоновому режимі, не показувати вікно.

en: Replace an existing instance
uk: Замінити наявний екземпляр

en: Show only results from the given plugin
uk: Показати лише результати від заданого додатка

en: List available plugins
uk: Вивести список доступних додатків

en: The query to run, only used if -c is not provided
uk: Запит для виконання, використовується, лише якщо не вказано -c

[ctx: Header for command line output]
en: Available KRunner plugins, pluginId
uk: Доступні додатки KRunner, pluginId

en: Configure
uk: Налаштувати

en: Configure KRunner Behavior
uk: Налаштувати поведінку KRunner

en: Configure KRunner…
uk: Налаштувати KRunner…

en: Showing only results from %1
uk: Показ лише результатів від %1

[ctx: Textfield placeholder text, query specific KRunner plugin]
en: Search '%1'…
uk: Пошук «%1»…

[ctx: Textfield placeholder text]
en: Search…
uk: Шукати…

en: Show Usage Help
uk: Показати довідку щодо користування

en: Pin
uk: Пришпилити

en: Pin Search
uk: Пришпилити пошук

en: Keep Open
uk: Тримати відкритим

en: Recent Queries
uk: Нещодавні запити

en: Remove
uk: Вилучити
