kfontinst - en to uk translation catalogue (450 entries)

en: Do you wish to install the font(s) for personal use (only available to you), or system-wide (available to all users)?
uk: Ви бажаєте встановити шрифти для особистого використання (для використання лише вами) чи загалом у системі (для всіх користувачів)?

en: Where to Install
uk: Адреса встановлення

en: Font Installer
uk: Встановлення шрифтів

en: Simple font installer
uk: Програма встановлення шрифтів

en: (C) Craig Drummond, 2007
uk: © Craig Drummond, 2007

en: Makes the dialog transient for a window specified by windowHandle
uk: Робить вікно перехідним для вікна, яке вказано windowHandle

en: URL to install
uk: Адреса встановлення

en: Print
uk: Друк

en: Canceling…
uk: Скасування…

en: Font Printer
uk: Друк шрифтів шрифтів

en: Simple font printer
uk: Проста програма для друку шрифтів

en: Makes the dialog transient for an X app specified by winid
uk: Робить вікно прозорим для програми X з вказаним winid

en: Size index to print fonts
uk: Розмір шрифту для друку шрифтів

en: Font to print, specified as "Family,Style" where Style is a 24-bit decimal number composed as: <weight><width><slant>
uk: Шрифт для друку, вказаний як «Гарнітура,Стиль», де «Стиль» — це 24-бітове десяткове число, утворене у вигляді: <жирність><ширина><нахил>

en: File containing list of fonts to print
uk: Файл, що містить список шрифтів для друку

en: Remove file containing list of fonts to print
uk: Вилучити файл, що містить список шрифтів для друку

en: Open an existing font file
uk: Відкрити наявний файл шрифту

en: Print font preview
uk: Надрукувати зразок шрифту

en: Select Font to View
uk: Виберіть шрифт для перегляду

en: URL to open
uk: Відкрити URL

en: Font Viewer
uk: Переглядач шрифтів

en: Simple font viewer
uk: Простий переглядач шрифтів

en: (C) Craig Drummond, 2004-2007
uk: © Craig Drummond, 2004-2007

en: Duplicate Fonts
uk: Дубльовані шрифти

en: Scanning for duplicate fonts. Please wait…
uk: Виявлення дубльованих шрифтів. Будь ласка, зачекайте…

en: No duplicate fonts found.
uk: Дублікатів шрифтів не знайдено.

en: Delete Marked Files
uk: Вилучити позначені файли

en: %1 duplicate font found. | %1 duplicate fonts found.
uk[0]: Знайдено %1 дублікат шрифту.
uk[1]: Знайдено %1 дублікати шрифтів.
uk[2]: Знайдено %1 дублікатів шрифтів.
uk[3]: Знайдено %1 дублікат шрифту.

en: Are you sure you wish to delete:
    %1
uk: Ви дійсно хочете вилучити:
    %1

en: Are you sure you wish to delete:
uk: Ви дійсно хочете вилучити:

en: Cancel font scan?
uk: Скасувати пошук шрифтів?

en: Font/File
uk: Шрифт/Файл

en: Size
uk: Розмір

en: Date
uk: Дата

en: Links To
uk: Посилання на

en: Open in Font Viewer
uk: Відкрити в переглядачі шрифтів

en: Properties
uk: Властивості

en: Unmark for Deletion
uk: Зняти позначку для вилучення

en: Mark for Deletion
uk: Позначити для вилучення

en: Open font in font viewer? | Open all %1 fonts in font viewer?
uk[0]: Відкрити %1 шрифт у програмі для перегляду шрифтів?
uk[1]: Відкрити %1 шрифти у програмі для перегляду шрифтів?
uk[2]: Відкрити %1 шрифтів у програмі для перегляду шрифтів?
uk[3]: Відкрити шрифт у програмі для перегляду шрифтів?

en: Family
uk: Гарнітура

en: Style
uk: Стиль

en: Foundry
uk: Колекція

en: FontConfig Match
uk: Відповідність FontConfig

en: File Type
uk: Тип файла

en: File Name
uk: Назва файла

en: File Location
uk: Розташування файла

en: Writing System
uk: Система запису

en: Set Criteria
uk: Встановити критерії

en: Symbol/Other
uk: Символ або інше

en: Filter by %1…
uk: Критерій фільтрування: %1…

en: Font
uk: Шрифт

en: Status
uk: Стан

en: This column shows the status of the font family, and of the individual font styles.
uk: Цей стовпчик показує стан сім’ї та стилі окремих шрифтів.

en: <p>This list shows your installed fonts. The fonts are grouped by family, and the number in square brackets represents the number of styles in which the family is available. e.g.</p><ul><li>Times [4]<ul><li>Regular</li><li>Bold</li><li>Bold Italic</li><li>Italic</li></ul></li></ul>
uk: <p>У цьому списку показано встановлені шрифти. Шрифти зібрано за гарнітурами, а число у квадратних дужках відповідає кількості стилів, які доступні у поточній гарнітурі. Наприклад, </p><ul><li>Times [4]<ul><li>Звичайний</li><li>Напівжирний</li><li>Напівжирний курсив</li><li>Курсив</li></ul></li></ul>

en: …plus %1 more
uk: …плюс ще %1

en: Delete
uk: Вилучити

en: Enable
uk: Увімкнути

en: Disable
uk: Вимкнути

en: Print…
uk: Надрукувати…

en: Reload
uk: Перезавантажити

en: Open all %1 fonts in font viewer?
uk: Відкрити всі %1 шрифтів у програмі для перегляду шрифтів?

en: All Fonts
uk: Всі шрифти

en: Personal Fonts
uk: Особисті шрифти

en: System Fonts
uk: Системні шрифти

en: Unclassified
uk: Не класифіковано

en: Group
uk: Група

en: <p>Do you really want to remove '<b>%1</b>'?</p><p><i>This will only remove the group, and not the actual fonts.</i></p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вилучити «<b>%1</b>»?</p><p><i>Буде вилучено лише групу, а не шрифти, що до неї входять.</i></p>

en: Remove Group
uk: Вилучити групу

en: Remove
uk: Вилучити

en: Remove group
uk: Вилучити групу

en: <h3>Font Groups</h3><p>This list displays the font groups available on your system. There are 2 main types of font groups:<ul><li><b>Standard</b> are special groups used by the font manager.<ul>%1</ul></li><li><b>Custom</b> are groups created by you. To add a font family to one of these groups simply drag it from the list of fonts, and drop onto the desired group. To remove a family from the group, drag the font onto the "All Fonts" group.</li></ul></p>
uk: <h3>Групи шрифтів</h3><p>Цей список шрифтів містить групи шрифтів, доступних на вашій системі. У списку вказано дві основних групи шрифтів:<ul><li><b>Звичайні</b> — особливі групи, що використовуються менеджером шрифтів.<ul>%1</ul></li><li><b>Інші</b> — групи, створені вами. Для того, щоб додати гарнітуру шрифтів до однієї з груп, просто перетягніть її зі списку шрифтів в відпустіть його у бажаній групі. Щоб вилучити гарнітуру з групи, перетягніть цю гарнітуру у групу «Всі шрифти».</li></ul></p>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
uk: <li>Список <i>Всі шрифти</i> містить всі шрифти, встановлені у системі.</li><li>Список <i>Не класифіковано</i> містить всі шрифти, ще не розміщені у групу «Інші».</li>

en: <li><i>All Fonts</i> contains all the fonts installed on your system - both  "System" and "Personal".</li><li><i>System</i> contains all fonts that are installed system-wide (i.e. available to all users).</li><li><i>Personal</i> contains your personal fonts.</li><li><i>Unclassified</i> contains all fonts that have not yet been placed within a "Custom" group.</li>
uk: <li>Список <i>Всі шрифти</i> містить всі шрифти, встановлені у системі — як «Системні», так і «Особисті».</li><li>Список <i>Системні</i> містить всі шрифти, які було встановлено у цілій системі (тобто, які доступні для всіх користувачів).</li><li>Список <i>Особисті</i> містить ваші особисті шрифти.</li><li>Список <i>Не класифіковано</i> містить всі шрифти, ще не розміщені у групу «Інші».</li>

en: <qt>A group named <b>'%1'</b> already exists.</qt>
uk: <qt>Група з назвою <b>«%1»</b> вже існує.</qt>

en: Rename…
uk: Перейменувати…

en: Export…
uk: Експортувати…

en: Add to "%1".
uk: Додати до «%1».

en: Remove from current group.
uk: Вилучити з поточної групи.

en: Move to personal folder.
uk: Пересунути до особистої теки.

en: Move to system folder.
uk: Пересунути до системної теки.

en: Skip
uk: Пропустити

en: AutoSkip
uk: Автоматично пропускати

en: <h3>Cancel?</h3><p>Are you sure you wish to cancel?</p>
uk: <h3>Скасувати?</h3><p>Ви справді бажаєте скасувати дію?</p>

en: <h3>Finished</h3><p>Please note that any open applications will need to be restarted in order for any changes to be noticed.</p>
uk: <h3>Завершено</h3><p>Будь ласка, пам'ятайте, що будь-які відкриті програми потрібно перезапустити, перш ніж зміни набудуть чинності.</p>

en: Do not show this message again
uk: Більше не показувати це повідомлення

en: Installing
uk: Встановлення

en: Uninstalling
uk: Прибирання

en: Enabling
uk: Увімкнення

en: Moving
uk: Пересування

en: Updating
uk: Оновлення

en: Removing
uk: Вилучення

en: Disabling
uk: Вимкнення

en: Updating font configuration. Please wait…
uk: Оновлення налаштування шрифтів. Будь ласка, зачекайте…

en: Unable to start backend.
uk: Не вдалося запустити сервер.

en: Backend died, but has been restarted. Please try again.
uk: Сервер неочікувано завершив роботу, його було перезапущено. Будь ласка, повторіть спробу.

en: <h3>Error</h3>
uk: <h3>Помилка</h3>

en: Failed to download <i>%1</i>
uk: Спроба отримання <i>%1</i> зазнала невдачі

en: System backend died. Please try again.<br><i>%1</i>
uk: Системний сервер неочікувано завершив роботу. Будь ласка, повторіть спробу.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
uk: Файл <i>%1</i> містить растровий шрифт, підтримку таких шрифтів у вашій системі вимкнено.

en: <i>%1</i> contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
uk: У файлі <i>%1</i> міститься шрифт <b>%2</b>. Шрифт з цією назвою вже встановлено.

en: <i>%1</i> is not a font.
uk: <i>%1</i> не є шрифтом.

en: Could not remove all files associated with <i>%1</i>
uk: Не вдалося вилучити всі файли, пов’язані з <i>%1</i>

en: Failed to start the system daemon.<br><i>%1</i>
uk: Не вдалося запустити системну фонову службу.<br><i>%1</i>

en: <i>%1</i> already exists.
uk: <i>%1</i> вже існує.

en: <i>%1</i> does not exist.
uk: <i>%1</i> не існує.

en: Permission denied.<br><i>%1</i>
uk: Відмовлено у доступі.<br><i>%1</i>

en: Unsupported action.<br><i>%1</i>
uk: Дія не підтримується.<br><i>%1</i>

en: Authentication failed.<br><i>%1</i>
uk: Спроба розпізнавання завершилася невдало.<br><i>%1</i>

en: Unexpected error while processing: <i>%1</i>
uk: Під час обробки сталася несподівана помилка: <i>%1</i>

en: Create New Group…
uk: Створити нову групу…

en: Remove Group…
uk: Вилучити групу…

en: Enable Fonts in Group…
uk: Увімкнути шрифти у групі…

en: Disable Fonts in Group…
uk: Вимкнути шрифти у групі…

en: This displays a preview of the selected font.
uk: Тут показано огляд символів вибраного шрифту.

en: Find Duplicates…
uk: Знайти дублікати…

en: Scan for Duplicate Fonts…
uk: Виявити дубльовані шрифти…

en: Install from File…
uk: Встановити з файла…

en: Install fonts from a local file
uk: Встановити шрифти з локального файла

en: Get New Fonts…
uk: Отримати нові шрифти…

en: Download new fonts
uk: Отримати нові шрифти

en: Delete Selected Fonts…
uk: Вилучити позначені шрифти…

en: Change Preview Text…
uk: Змінити текст перегляду…

en: Add Fonts
uk: Додати шрифти

en: Failed to save list of fonts to print.
uk: Не вдалося зберегти список шрифтів для друку.

en: Failed to start font printer.
uk: Не вдалося запустити друкування шрифтів.

en: There are no printable fonts.
    You can only print non-bitmap and enabled fonts.
uk: Немає шрифтів, які можна було б надрукувати.
    Можна друкувати лише нерастрові увімкнені шрифти.

en: Cannot Print
uk: Не можна надрукувати

en: You did not select anything to delete.
uk: Ви не вибрали хоч щось, що можна вилучити.

en: Nothing to Delete
uk: Нічого вилучати

en: <p>Do you really want to delete</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
uk: <p>Ви впевнені, що хочете вилучити </p><p>«<b>%1</b>»?</p>

en: Delete Font
uk: Вилучити шрифт

en: Do you really want to delete this font? | Do you really want to delete these %1 fonts?
uk[0]: Ви дійсно хочете вилучити цей %1 шрифт?
uk[1]: Ви дійсно хочете вилучити ці %1 шрифти?
uk[2]: Ви дійсно хочете вилучити ці %1 шрифтів?
uk[3]: Ви дійсно хочете вилучити цей %1 шрифт?

en: Delete Fonts
uk: Вилучити шрифти

en: Deleting font(s)…
uk: Вилучення шрифтів…

en: You did not select anything to move.
uk: Ви не вибрали хоч щось, що можна пересунути.

en: Nothing to Move
uk: Нічого пересувати

en: <p>Do you really want to move</p><p>'<b>%1</b>'</p><p>from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте пересунути</p><p>«<b>%1</b>»</p><p>з <i>%2</i> до <i>%3</i>?</p>

en: Move Font
uk: Пересунути шрифт

en: Move
uk: Пересунути

en: <p>Do you really want to move this font from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p> | <p>Do you really want to move these %1 fonts from <i>%2</i> to <i>%3</i>?</p>
uk[0]: <p>Ви справді бажаєте пересунути цей %1 шрифт з <i>%2</i> до <i>%3</i>?</p>
uk[1]: <p>Ви справді бажаєте пересунути ці %1 шрифти з <i>%2</i> до <i>%3</i>?</p>
uk[2]: <p>Ви справді бажаєте пересунути ці %1 шрифтів з <i>%2</i> до <i>%3</i>?</p>
uk[3]: <p>Ви справді бажаєте пересунути цей шрифт з <i>%2</i> до <i>%3</i>?</p>

en: Move Fonts
uk: Пересунути шрифти

en: Moving font(s)…
uk: Пересування шрифтів…

en: Export Group
uk: Експортувати групу

en: No files?
uk: Немає файлів?

en: Failed to open %1 for writing
uk: Не вдалося відкрити %1 для читання

en: Create New Group
uk: Створити нову групу

en: Name of new group:
uk: Назва нової групи:

en: New Group
uk: Нова група

en: Preview Text
uk: Текст для перегляду

en: Please enter new text:
uk: Будь ласка, введіть новий текст:

en: Scanning font list…
uk: Перегляд списку шрифтів…

en: No fonts
uk: Немає шрифтів

en: 1 Font | %1 Fonts
uk[0]: %1 шрифт
uk[1]: %1 шрифти
uk[2]: %1 шрифтів
uk[3]: %1 шрифт

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Partially enabled:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%4</td></tr></table>
uk: <table><tr><td align="right">Увімкнено:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Вимкнено:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Частково увімкнено:</td><td>%3</td></tr><tr><td align="right">Загалом:</td><td>%4</td></tr></table>

en: <table><tr><td align="right">Enabled:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Disabled:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Total:</td><td>%3</td></tr></table>
uk: <table><tr><td align="right">Увімкнено:</td><td>%1</td></tr><tr><td align="right">Вимкнено:</td><td>%2</td></tr><tr><td align="right">Загалом:</td><td>%3</td></tr></table>

en: Looking for any associated files…
uk: Пошук будь-яких пов’язаних файлів…

en: Scanning Files…
uk: Сканування файлів…

en: Looking for additional files to install…
uk: Пошук додаткових файлів для встановлення…

en: Looking for files associated with %1
uk: Пошук файлів пов’язаних з %1

en: Installing font(s)…
uk: Встановлення шрифтів…

en: You did not select anything to enable.
uk: Ви не вибрали хоч щось, що можна увімкнути.

en: You did not select anything to disable.
uk: Ви не вибрали хоч щось, що можна вимкнути.

en: Nothing to Enable
uk: Нічого вмикати

en: Nothing to Disable
uk: Нічого вимикати

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
uk: <p>Ви дійсно хочете увімкнути</p><p>«<b>%1</b>»?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>'?</p>
uk: <p>Ви дійсно хочете вимкнути</p><p>«<b>%1</b>»?</p>

en: <p>Do you really want to enable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте увімкнути</p><p>«<b>%1</b>», що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>

en: <p>Do you really want to disable</p><p>'<b>%1</b>', contained within group '<b>%2</b>'?</p>
uk: <p>Ви справді бажаєте вимкнути</p><p>«<b>%1</b>», що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>

en: Enable Font
uk: Увімкнути шрифт

en: Disable Font
uk: Вимкнути шрифт

en: Do you really want to enable this font? | Do you really want to enable these %1 fonts?
uk[0]: Ви дійсно хочете увімкнути цей %1 шрифт?
uk[1]: Ви дійсно хочете увімкнути ці %1 шрифти?
uk[2]: Ви дійсно хочете увімкнути ці %1 шрифтів?
uk[3]: Ви дійсно хочете увімкнути цей %1 шрифт?

en: Do you really want to disable this font? | Do you really want to disable these %1 fonts?
uk[0]: Ви дійсно хочете вимкнути цей %1 шрифт?
uk[1]: Ви дійсно хочете вимкнути ці %1 шрифти?
uk[2]: Ви дійсно хочете вимкнути ці %1 шрифтів?
uk[3]: Ви дійсно хочете вимкнути цей %1 шрифт?

en: <p>Do you really want to enable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to enable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
uk[0]: <p>Ви впевнені, що хочете увімкнути цей %1 шрифт, що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>
uk[1]: <p>Ви впевнені, що хочете увімкнути ці %1 шрифти, що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>
uk[2]: <p>Ви впевнені, що хочете увімкнути ці %1 шрифтів, що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>
uk[3]: <p>Ви впевнені, що хочете увімкнути цей %1 шрифт, що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>

en: <p>Do you really want to disable this font contained within group '<b>%2</b>'?</p> | <p>Do you really want to disable these %1 fonts contained within group '<b>%2</b>'?</p>
uk[0]: <p>Ви впевнені, що хочете вимкнути цей %1 шрифт, що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>
uk[1]: <p>Ви впевнені, що хочете вимкнути ці %1 шрифти, що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>
uk[2]: <p>Ви впевнені, що хочете вимкнути ці %1 шрифтів, що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>
uk[3]: <p>Ви впевнені, що хочете вимкнути цей %1 шрифт, що міститься у групі «<b>%2</b>»?</p>

en: Enable Fonts
uk: Увімкнути шрифти

en: Disable Fonts
uk: Вимкнути шрифти

en: Enabling font(s)…
uk: Увімкнення шрифтів…

en: Disabling font(s)…
uk: Вимикання шрифтів…

en: Print Font Samples
uk: Друк зразків шрифтів

en: Select size to print font:
uk: Оберіть розмір шрифту для друку:

en: Waterfall
uk: Різні розміри

en: Can only install fonts to either "%1" or "%2".
uk: Шрифти можна встановлювати лише до «%1» або до «%2».

en: You cannot install a fonts package directly.
    Please extract %1, and install the components individually.
uk: Ви не можете встановлювати пакунок з шрифтами напряму.
    Будь ласка, розпакуйте %1, а потім встановіть його компоненти окремо.

en: Cannot copy fonts
uk: Не вдалося скопіювати шрифти

en: Cannot move fonts
uk: Не вдалося пересунути шрифти

en: Only fonts may be deleted.
uk: Вилучати можна лише шрифти.

en: Can only remove fonts from either "%1" or "%2".
uk: Вилучати шрифти можна лише з «%1» або з «%2».

en: Please specify "%1" or "%2".
uk: Будь ласка, вкажіть «%1» або «%2».

en: No special methods supported.
uk: Спеціальні методи не підтримуються.

en: Fonts
uk: Шрифти

en: Failed to start the system daemon
uk: Не вдалося запустити системну фонову службу.

en: Backend died
uk: Сервер неочікувано завершив роботу

en: %1 is a bitmap font, and these have been disabled on your system.
uk: Файл %1 містить растровий шрифт, підтримку таких шрифтів у вашій системі вимкнено.

en: %1 contains the font <b>%2</b>, which is already installed on your system.
uk: У файлі %1 міститься шрифт <b>%2</b>. Шрифт з цією назвою вже встановлено.

en: %1 is not a font.
uk: %1 не є шрифтом.

en: Could not remove all files associated with %1
uk: Не вдалося вилучити всі файли, пов’язані з %1

en: Unknown
uk: Невідомо

[ctx: First letter of the alphabet (in upper then lower case)]
en: Aa
uk: Аа

[ctx: All letters of the alphabet (in upper/lower case pairs), followed by numbers]
en: AaBbCcDdEeFfGgHhIiJjKkLlMmNnOoPpQqRrSsTtUuVvWwXxYyZz0123456789
uk: АаБбВвГгҐґДдЕеЄєЖжЗзИиIіЇїЙйКкЛлМмНнОоПпРрСсТтУуФфХхЦцЧчШшЩщЮюЯяЬь0123456789

en: No characters found.
uk: Не знайдено символів.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
uk: Тест українських та English символів

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
uk: АБВГҐДЕЄЖЗИІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЬЮЯ

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
uk: абвгґдеєжзиіїйклмнопрстуфхцчшщьюя

[ctx: Numbers and characters]
en: 0123456789.:,;(*!?'/\")£$€%^&-+@~#<>{}[]
uk: 0123456789.:,;(*!?'/\")№%^&-+@~£$€<>{}[]ІіЄєҐґ«»

en: ERROR: Could not determine font's name.
uk: ПОМИЛКА: не вдається визначити назву шрифту.

en: %2 [1 pixel] | %2 [%1 pixels]
uk[0]: %2 [%1 піксель]
uk[1]: %2 [%1 пікселі]
uk[2]: %2 [%1 пікселів]
uk[3]: %2 [%1 піксель]

en: Personal
uk: Особистий

en: System
uk: Системний

en: All
uk: Всі

en: Administrator
uk: Адміністратор

en: Thin
uk: Тонкий

en: Extra Light
uk: Надзвичайно світлий

en: Ultra Light
uk: Дуже світлий

en: Light
uk: Світлий

en: Regular
uk: Звичайний

en: Normal
uk: Звичайний

en: Medium
uk: Середній

en: Demi Bold
uk: Напівжирний

en: Semi Bold
uk: Напівжирний

en: Bold
uk: Жирний

en: Extra Bold
uk: Дуже жирний

en: Ultra Bold
uk: Надзвичайно жирний

en: Black
uk: Чорний

en: Heavy
uk: Важкий

en: Roman
uk: Прямий

en: Italic
uk: Курсив

en: Oblique
uk: Похилий

en: Ultra Condensed
uk: Надзвичайно вузький

en: Extra Condensed
uk: Дуже вузький

en: Condensed
uk: Вузький

en: Semi Condensed
uk: Напіввузький

en: Semi Expanded
uk: Напівширокий

en: Expanded
uk: Широкий

en: Extra Expanded
uk: Дуже широкий

en: Ultra Expanded
uk: Надзвичайно широкий

en: Monospaced
uk: Моноширинний

en: Charcell
uk: З коміркою символу

en: Proportional
uk: Пропорційний

en: Other, Control
uk: Інший, керівний символ

en: Other, Format
uk: Інший, символ форматування

en: Other, Not Assigned
uk: Інший, не приписаний

en: Other, Private Use
uk: Інший, символ приватного використання

en: Other, Surrogate
uk: Інший, символ-замінник

en: Letter, Lowercase
uk: Літера, мала літера

en: Letter, Modifier
uk: Літера, модифікатор

en: Letter, Other
uk: Літера, інша

en: Letter, Titlecase
uk: Літера, прописна літера

en: Letter, Uppercase
uk: Літера, велика літера

en: Mark, Spacing Combining
uk: Позначка, створення пробілів

en: Mark, Enclosing
uk: Позначка, охоплююча

en: Mark, Non-Spacing
uk: Позначка, непробільна

en: Number, Decimal Digit
uk: Цифра, десяткова цифра

en: Number, Letter
uk: Цифра, літера

en: Number, Other
uk: Цифра, інша

en: Punctuation, Connector
uk: Пунктуація, з’єднувач

en: Punctuation, Dash
uk: Пунктуація, тире

en: Punctuation, Close
uk: Пунктуація, завершення

en: Punctuation, Final Quote
uk: Пунктуація, кінцеві лапки

en: Punctuation, Initial Quote
uk: Пунктуація, початкові лапки

en: Punctuation, Other
uk: Пунктуація, інший

en: Punctuation, Open
uk: Пунктуація, відкритий

en: Symbol, Currency
uk: Символ, валюта

en: Symbol, Modifier
uk: Символ, модифікатор

en: Symbol, Math
uk: Символ, математичний

en: Symbol, Other
uk: Символ, інший

en: Separator, Line
uk: Розділювач, рядок

en: Separator, Paragraph
uk: Розділювач, параграф

en: Separator, Space
uk: Розділювач, пробіл

en: Category
uk: Категорія

en: XML Decimal Entity
uk: Десятковий об’єкт XML

en: Show Face:
uk: Показати гарнітуру:

en: Install…
uk: Встановити…

en: Change Text…
uk: Змінити текст…

en: Could not read font.
uk: Не вдалося прочитати шрифт.

en: Preview String
uk: Переглянути текст

en: Please enter new string:
uk: Будь ласка, введіть новий текст:

note: i18n: ectx: ToolBar (mainToolBar)
en: &Main Toolbar
uk: &Головний пенал

en: Preview Type
uk: Переглянути текст

en: Standard Preview
uk: Стандартний перегляд

en: All Characters
uk: Всі символи

en: Unicode Block: %1
uk: Блок Unicode: %1

en: Unicode Script: %1
uk: Запис Unicode: %1

en: Basic Latin
uk: Основні латинські

en: Latin-1 Supplement
uk: Додаткові Latin-1

en: Latin Extended-A
uk: Латинь розширені-A

en: Latin Extended-B
uk: Латинь розширені-B

en: IPA Extensions
uk: Розширені IPA

en: Spacing Modifier Letters
uk: Знаки інтервалів

en: Combining Diacritical Marks
uk: Об’єднання діакритичних знаків

en: Greek and Coptic
uk: Грецькі і коптські

en: Cyrillic
uk: Кирилиця

en: Cyrillic Supplement
uk: Додаткова кирилиця

en: Armenian
uk: Вірменська

en: Hebrew
uk: Єврейська

en: Arabic
uk: Арабська

en: Syriac
uk: Сирійська

en: Arabic Supplement
uk: Додаткові арабські

en: Thaana
uk: Таана

en: NKo
uk: Н’Ко

en: Devanagari
uk: Деванагарі

en: Bengali
uk: Бенгальська

en: Gurmukhi
uk: Гурмухі

en: Gujarati
uk: Гуджараті

en: Oriya
uk: Орійська

en: Tamil
uk: Тамільська

en: Telugu
uk: Телугу

en: Kannada
uk: Каннадська

en: Malayalam
uk: Малаям

en: Sinhala
uk: Сингалійська

en: Thai
uk: Таїландська

en: Lao
uk: Лаоська

en: Tibetan
uk: Тибетська

en: Myanmar
uk: М’янмська

en: Georgian
uk: Грузинська

en: Hangul Jamo
uk: Корейські

en: Ethiopic
uk: Ефіопська

en: Ethiopic Supplement
uk: Додаткові ефіопські

en: Cherokee
uk: Черокі

en: Unified Canadian Aboriginal Syllabics
uk: Уніфіковані силабічні канадських аборигенів

en: Ogham
uk: Огам

en: Runic
uk: Рунічні

en: Tagalog
uk: Тагалог

en: Hanunoo
uk: Хануну

en: Buhid
uk: Бухід

en: Tagbanwa
uk: Таґбанва

en: Khmer
uk: Кхмерська

en: Mongolian
uk: Монгольська

en: Limbu
uk: Лімбу

en: Tai Le
uk: Тай Лі

en: New Tai Lue
uk: Нові Тай Лі

en: Khmer Symbols
uk: Кхмерські символи

en: Buginese
uk: Бугійська

en: Balinese
uk: Балійська

en: Phonetic Extensions
uk: Фонетичні розширення

en: Phonetic Extensions Supplement
uk: Додаткові фонетичні розширення

en: Combining Diacritical Marks Supplement
uk: Додаткові об’єднання діакритичних знаків

en: Latin Extended Additional
uk: Латинські додаткові розширені

en: Greek Extended
uk: Розширені грецькі

en: General Punctuation
uk: Загальна пунктуація

en: Superscripts and Subscripts
uk: Верхні і нижні індекси

en: Currency Symbols
uk: Символи грошових одиниць

en: Combining Diacritical Marks for Symbols
uk: Об’єднання діакритичних знаків і символів

en: Letter-Like Symbols
uk: Буквоподібні символи

en: Number Forms
uk: Форми чисел

en: Arrows
uk: Стрілки

en: Mathematical Operators
uk: Математичні дії

en: Miscellaneous Technical
uk: Різні технічні

en: Control Pictures
uk: Малюнки керування

en: Optical Character Recognition
uk: Оптичне розпізнавання знаків

en: Enclosed Alphanumerics
uk: Буквено-цифрові у рамках

en: Box Drawing
uk: Для малювання рамок

en: Block Elements
uk: Блокові елементи

en: Geometric Shapes
uk: Геометричні форми

en: Miscellaneous Symbols
uk: Різні символи

en: Dingbats
uk: Декоративні

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-A
uk: Різні математичні символи-A

en: Supplemental Arrows-A
uk: Додаткові стрілки-A

en: Braille Patterns
uk: Шаблони Брайля

en: Supplemental Arrows-B
uk: Додаткові стрілки-B

en: Miscellaneous Mathematical Symbols-B
uk: Різні математичні символи-B

en: Supplemental Mathematical Operators
uk: Додаткові математичні дії

en: Miscellaneous Symbols and Arrows
uk: Різні символи і стрілки

en: Glagolitic
uk: Глаголиця

en: Latin Extended-C
uk: Латинь розширені-C

en: Coptic
uk: Коптська

en: Georgian Supplement
uk: Додаткові грузинські

en: Tifinagh
uk: Тіфінаг

en: Ethiopic Extended
uk: Розширені ефіопські

en: Supplemental Punctuation
uk: Додаткова пунктуація

en: CJK Radicals Supplement
uk: Додатки радикалів ієрогліфів

en: Kangxi Radicals
uk: Радикали кандзі

en: Ideographic Description Characters
uk: Символи-ідеограми

en: CJK Symbols and Punctuation
uk: Символи і пунктуація CJK

en: Hiragana
uk: Хірагана

en: Katakana
uk: Катакана

en: Bopomofo
uk: Бопомофо

en: Hangul Compatibility Jamo
uk: Сумісні корейські

en: Kanbun
uk: Канбун

en: Bopomofo Extended
uk: Додаткові бопомофо

en: CJK Strokes
uk: Штрихи CJK

en: Katakana Phonetic Extensions
uk: Фонетичні розширення Катакана

en: Enclosed CJK Letters and Months
uk: Вкладені ієрогліфи і назви місяців

en: CJK Compatibility
uk: Сумісність з CJK

en: CJK Unified Ideographs Extension A
uk: Ієрогліфічні ідеограми Додаток A

en: Yijing Hexagram Symbols
uk: Символи гексаграм «Книги перетворень»

en: CJK Unified Ideographs
uk: Універсальні ідеографічні ієрогліфи

en: Yi Syllables
uk: Склади Йї

en: Yi Radicals
uk: Радикали Ї

en: Modifier Tone Letters
uk: Символи зміни тону

en: Latin Extended-D
uk: Латинь розширені-D

en: Syloti Nagri
uk: Силоті Нагрі

en: Phags-pa
uk: Фагс-па

en: Hangul Syllables
uk: Склади хангиля

en: High Surrogates
uk: Верхні замінники

en: High Private Use Surrogates
uk: Верхні приватні замінники

en: Low Surrogates
uk: Нижні замінники

en: Private Use Area
uk: Область приватного використання

en: CJK Compatibility Ideographs
uk: Сумісні ієрогліфічні ідеограми

en: Alphabetic Presentation Forms
uk: Форми відтворення абеток

en: Arabic Presentation Forms-A
uk: Форми відтворення арабської A

en: Variation Selectors
uk: Вибір варіантів

en: Vertical Forms
uk: Вертикальні форми

en: Combining Half Marks
uk: Комбіновані позначки половинок

en: CJK Compatibility Forms
uk: Сумісні ієрогліфічні форми

en: Small Form Variants
uk: Варіанти малих форм

en: Arabic Presentation Forms-B
uk: Форми відтворення арабської B

en: Half-Width and Full-Width Forms
uk: Форми напівширини та повної ширини

en: Specials
uk: Спеціальні

en: Linear B Syllabary
uk: Лінійна писемність B, склади

en: Linear B Ideograms
uk: Лінійна писемність B, ідеограми

en: Aegean Numbers
uk: Егейські числа

en: Ancient Greek Numbers
uk: Давньогрецькі числа

en: Old Italic
uk: Давня італійська

en: Gothic
uk: Готична

en: Ugaritic
uk: Угаритська

en: Old Persian
uk: Давня перська

en: Deseret
uk: Дезерет

en: Shavian
uk: Шавіан

en: Osmanya
uk: Османья

en: Cypriot Syllabary
uk: Кіпріотська складова абетка

en: Phoenician
uk: Фінікійська

en: Kharoshthi
uk: Кхароштхі

en: Cuneiform
uk: Клинопис

en: Cuneiform Numbers and Punctuation
uk: Клинописні числа і пунктуація

en: Byzantine Musical Symbols
uk: Візантійські музичні символи

en: Musical Symbols
uk: Музичні символи

en: Ancient Greek Musical Notation
uk: Давньогрецькі символи запису музики

en: Tai Xuan Jing Symbols
uk: Символи Тай Хуан Жинь

en: Counting Rod Numerals
uk: Числа з паличок для лічби

en: Mathematical Alphanumeric Symbols
uk: Математичні буквено-цифрові символи

en: CJK Unified Ideographs Extension B
uk: Уніфіковані ієрогліфічні ідеограми, додаток B

en: CJK Compatibility Ideographs Supplement
uk: Додаткові ієрогліфічні ідеограми для сумісності

en: Tags
uk: Мітки

en: Variation Selectors Supplement
uk: Додаткові символи зміни

en: Supplementary Private Use Area-A
uk: Додаткова область приватного використання A

en: Supplementary Private Use Area-B
uk: Додаткова область приватного використання B

en: Braille
uk: Шрифт Брайля

en: Canadian Aboriginal
uk: Канадських аборигенів

en: Common
uk: Загальні

en: Cypriot
uk: Кіпрська

en: Greek
uk: Грецька

en: Han
uk: Хан

en: Hangul
uk: Хангиль

en: Inherited
uk: Успадковане

en: Latin
uk: Латинська

en: Linear B
uk: Лінійна писемність B

en: Nko
uk: Нко

en: Phags Pa
uk: Фагс-Па

en: Yi
uk: Ї
