kfontinst - en to uz translation catalogue (23 entries)

en: Where to Install
uz: Qaerga oʻrnatish

en: Select Font to View
uz: Koʻrib chiqish uchun shriftni tanlang

en: Font Viewer
uz: Shrift koʻruvchi

en: Simple font viewer
uz: Oddiy shrift koʻruvchi

en: Size
uz: Oʻlchami

en: Family
uz: Oilasi

en: Foundry
uz: Ishlab chiqaruvchi

en: All Fonts
uz: Hamma shriftlar

en: Developer and maintainer
uz: Tuzuvchi va taʼminlovchi

en: <h1>Font Installer</h1><p> This module allows you to install TrueType, Type1, and Bitmap fonts.</p><p>You may also install fonts using Konqueror: type fonts:/ into Konqueror's location bar and this will display your installed fonts. To install a font, simply copy one into the folder.</p>
uz: <h1>Shrift oʻrnatgich</h1><p>Bu modul yordamida TrueType, Type1, va Bitmap shriftlarini oʻrnatish mumkin.</p><p>Shriftlarni Konqueror yordamida ham oʻrnatish mumkin, manzil maydonida "fonts:/"ni kiritsangiz oʻrnatilgan shriftlarni koʻrishingiz mumkin. Shriftni oʻrnatish uchun undan kerakli jildga nusxa oling xolos.</p>

en: Add Fonts
uz: Shriftlarni qoʻshish

en: Cannot Print
uz: Bosib chiqib boʻlmadi

en: You did not select anything to delete.
uz: Oʻchirish uchun hech narsa tanlanmagan.

en: Nothing to Delete
uz: Oʻchirish uchun hech narsa yoʻq

en: Delete Font
uz: Shriftni oʻchirish

en: Delete Fonts
uz: Shriftlarni oʻchirish

en: Please specify "%1" or "%2".
uz: Iltimos "%1" yoki "%2"ni koʻrsating.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
uz: Oq choynakga oq qapqoq koʻk choynakga koʻk qapqoq

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
uz: ABVGDEYOJZIYKLMNOPRSTUFXSCHSHʼEYUYA

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
uz: abvgdeyojziyklmnoprstufxschshʼeyuya

en: ERROR: Could not determine font's name.
uz: Xato. Shriftning nomini aniqlab boʻlmadi.

en: Preview String
uz: Koʻrib chiqish matni

en: Please enter new string:
uz: Yangi matnni kiriting:
