klipper - en to uz translation catalogue (11 entries)

en: Description
uz: Taʼrifi

en: Automatically Start Klipper?
uz: Klipper'ni avto-ishga tushirish

en: Start
uz: Boshlash

en: Do Not Start
uz: Boshlanmasin

en: Edit Contents
uz: Tahrirlash

en: Author
uz: Muallif

en: Original Author
uz: Birinchi muallif

en: Contributor
uz: Hissa qoʻshuvchi

en: Bugfixes and optimizations
uz: Xatolarni tuzatish va yaxshilash

en: Maintainer
uz: Taʼminlovchi

en: &More
uz: &Koʻproq
