klipper - en to uz@cyrillic translation catalogue (11 entries)

en: Description
uz@cyrillic: Таърифи

en: Automatically Start Klipper?
uz@cyrillic: Klipper'ни авто-ишга тушириш

en: Start
uz@cyrillic: Бошлаш

en: Do Not Start
uz@cyrillic: Бошланмасин

en: Edit Contents
uz@cyrillic: Таҳрирлаш

en: Author
uz@cyrillic: Муаллиф

en: Original Author
uz@cyrillic: Биринчи муаллиф

en: Contributor
uz@cyrillic: Ҳисса қўшувчи

en: Bugfixes and optimizations
uz@cyrillic: Хатоларни тузатиш ва яхшилаш

en: Maintainer
uz@cyrillic: Таъминловчи

en: &More
uz@cyrillic: &Кўпроқ
