kfontinst - en to uz@cyrillic translation catalogue (21 entries)

en: Where to Install
uz@cyrillic: Қаерга ўрнатиш

en: Select Font to View
uz@cyrillic: Кўриб чиқиш учун шрифтни танланг

en: Font Viewer
uz@cyrillic: Шрифт кўрувчи

en: Simple font viewer
uz@cyrillic: Оддий шрифт кўрувчи

en: Size
uz@cyrillic: Ўлчами

en: Family
uz@cyrillic: Оиласи

en: Foundry
uz@cyrillic: Ишлаб чиқарувчи

en: All Fonts
uz@cyrillic: Ҳамма шрифтлар

en: Add Fonts
uz@cyrillic: Шрифтларни қўшиш

en: Cannot Print
uz@cyrillic: Босиб чиқиб бўлмади

en: You did not select anything to delete.
uz@cyrillic: Ўчириш учун ҳеч нарса танланмаган.

en: Nothing to Delete
uz@cyrillic: Ўчириш учун ҳеч нарса йўқ

en: Delete Font
uz@cyrillic: Шрифтни ўчириш

en: Delete Fonts
uz@cyrillic: Шрифтларни ўчириш

en: Please specify "%1" or "%2".
uz@cyrillic: Илтимос "%1" ёки "%2"ни кўрсатинг.

[ctx: A sentence that uses all of the letters of the alphabet]
en: The quick brown fox jumps over the lazy dog
uz@cyrillic: Оқ чойнакга оқ қапқоқ кўк чойнакга кўк қапқоқ

[ctx: All of the letters of the alphabet, uppercase]
en: ABCDEFGHIJKLMNOPQRSTUVWXYZ
uz@cyrillic: АБВГДЕЁЖЗИЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЪЬЭЮЯ

[ctx: All of the letters of the alphabet, lowercase]
en: abcdefghijklmnopqrstuvwxyz
uz@cyrillic: абвгдеёжзийклмнопрстуфхцчшъьэюя

en: ERROR: Could not determine font's name.
uz@cyrillic: Хато. Шрифтнинг номини аниқлаб бўлмади.

en: Preview String
uz@cyrillic: Кўриб чиқиш матни

en: Please enter new string:
uz@cyrillic: Янги матнни киритинг:
