plasma-workspace - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: Appearance
vi: Diện mạo

en: Use single button for application menu
vi: Dùng nút đơn cho trình đơn ứng dụng

en: Show full application menu
vi: Hiện toàn bộ trình đơn ứng dụng

[ctx: @info:usagetip]
en: Open a menu
vi: Mở một trình đơn

en: Search
vi: Tìm kiếm

en: Search…
vi: Tìm kiếm…
