plasma-workspace - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: General
vi: Chung

en: Calendar version:
vi: Phiên bản lịch:

en: Show week numbers
vi: Hiện số tuần

[ctx: What information is shown in the calendar icon]
en: Compact version:
vi: Phiên bản gọn:

[ctx: Show the number of the day (eg. 31) in the icon]
en: Show day of the month
vi: Hiện ngày trong tháng

[ctx: Show the week number (eg. 50) in the icon]
en: Show week number
vi: Hiện số tuần
