plasma-workspace - en to vi translation catalogue (5 entries)

en: Appearance
vi: Diện mạo

en: %1 Details
vi: Chi tiết %1

en: Sensors Details
vi: Chi tiết các cảm biến

en: System Monitor
vi: Trình giám sát hệ thống

[ctx: @action]
en: Open System Monitor…
vi: Mở trình giám sát hệ thống…
