plasma-workspace - en to vi translation catalogue (9 entries)

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Show KRunner
vi: Hiện KRunner

en: Open Terminal
vi: Mở dòng lệnh

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Lock Screen
vi: Khoá màn hình

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Leave…
vi: Thoát…

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Display Settings…
vi: Cấu hình thiết lập hiển thị...

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Configure Contextual Menu Plugin
vi: Cấu hình phần cài cắm "Trình đơn ngữ cảnh"

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Other Actions]
vi: [Hành động khác]

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: Wallpaper Actions
vi: Hành động phông nền

[ctx: plasma_containmentactions_contextmenu]
en: [Separator]
vi: [Phần phân cách]
