plasma-workspace - en to vi translation catalogue (8 entries)

en: Left Button
vi: Nút trái

en: Right Button
vi: Nút phải

en: Middle Button
vi: Nút giữa

en: First X Button
vi: Nút X thứ nhất

en: Second X Button
vi: Nút X thứ hai

en: Pressed
vi: Đã ấn

en: Latched
vi: Đã chốt

en: Locked
vi: Đã khoá
