plasma-workspace - en to vi translation catalogue (14 entries)

[ctx: Name for global shortcuts category]
en: Media Controller
vi: Trình điều khiển phương tiện

en: Play/Pause media playback
vi: Phát / Tạm dừng phát phương tiện

en: Media playback next
vi: Phát phương tiện sau

en: Media playback previous
vi: Phát phương tiện trước

en: Stop media playback
vi: Dừng phát phương tiện

en: Pause media playback
vi: Tạm dừng phát phương tiện

en: Play media playback
vi: Phát phương tiện

en: Media volume up
vi: Tăng âm lượng

en: Media volume down
vi: Giảm âm lượng

en: The media player '%1' cannot perform the action '%2'.
vi: Trình phát phương tiện '%1' không thể thực hiện hành động '%2'.

en: Attempting to perform the action '%1' failed with the message '%2'.
vi: Việc thực hiện hành động '%1' đã thất bại với thông báo '%2'.

en: The argument '%1' for the action '%2' is missing or of the wrong type.
vi: Đối số '%1' cho hành động '%2' bị thiếu hoặc thuộc kiểu sai.

en: The operation '%1' is unknown.
vi: Thao tác '%1' không rõ.

en: Unknown error.
vi: Lỗi không rõ.
