plasma-workspace - en to vi translation catalogue (10 entries)

en: Open Containing Folder
vi: Mở thư mục chứa

en: Audio
vi: Âm thanh

en: Image
vi: Ảnh

en: Video
vi: Phim

en: Spreadsheet
vi: Bảng tính

en: Presentation
vi: Trình chiếu

en: Folder
vi: Thư mục

en: Document
vi: Tài liệu

en: Archive
vi: Kho trữ

en: Text
vi: Văn bản
