ksmserver - en to wa translation catalogue (7 entries)

en: Logout canceled by '%1'
wa: Dislodjaedje rinoncî pa '%1'

en: Restores the saved user session if available
wa: Rapexhî les sessions di l' uzeu schapêyes, si nd a

en: Also allow remote connections
wa: Permete les raloyaedjes då lon eto

en: Log Out
wa: Dislodjî

en: Log Out Without Confirmation
wa: Si dislodjî sins acertinaedje

en: Halt Without Confirmation
wa: Clôre totoute sins acertinaedje

en: Reboot Without Confirmation
wa: Renonder l' sistinme sins acertinaedje
