krunner_sessions - en to wa translation catalogue (7 entries)

en: Logs out, exiting the current desktop session
wa: Si dislodje, moussant foû del session scribanne do moumint

en: Turns off the computer
wa: Arestêye li copiutrece

en: Reboots the computer
wa: Renonde li copiutrece

en: Locks the current sessions and starts the screen saver
wa: Eclawe les sessions do moumint eyet enonde li spårgneu di waitroûle

en: Starts a new session as a different user
wa: Enonde ene novele session pos èn ôte uzeu

en: Lists all sessions
wa: Fwait l' djivêye di totes les sessions

en: Switches to the active session for the user :q:, or lists all active sessions if :q: is not provided
wa: Discandje li session ovrante po l' uzeu :q: oudonbén fwait l' djivêye di totes les sessions ovrantes si :q: n' est nén dné
