plasma_applet_lockout - en to wa translation catalogue (8 entries)

en: General
wa: Djenerå

en: Lock
wa: Eclawer

en: Hibernate
wa: Fordoirmi

en: Lock the screen
wa: Eclawer l' waitroûle

en: Switch user
wa: Discandjî d' uzeu

en: Start a parallel session as a different user
wa: Enonder ene session paralele come on ôte uzeu

en: Sleep (suspend to RAM)
wa: Doirmi (mete doirmi sol RAM)

en: Hibernate (suspend to disk)
wa: Fordoirmi (mete fordoirmi sol plake)
