kcmstyle - en to wa translation catalogue (6 entries)

en: There was an error loading the configuration dialog for this style.
wa: Åk n' a nén stî come dji tcherdjive li purnea d' apontiaedje po ci stîle ci.

en: Configure %1
wa: Apontyî %1

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_1)
en: Tab 1
wa: Linwete 1

note: i18n: ectx: property (text), widget (QCheckBox, checkBox)
en: Checkbox
wa: Boesse a clitchî

note: i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_2) i18n: ectx: property (text), widget (QRadioButton, radioButton_1)
en: Radio button
wa: Boton radio

note: i18n: ectx: attribute (title), widget (QWidget, tab_2)
en: Tab 2
wa: Linwete 2
