klipper - en to xh translation catalogue (5 entries)

en: Description
xh: Inkcazelo

en: Automatically Start Klipper?
xh: Klipper Eqala ngokuzenzekela?

en: Edit Contents
xh: Hlela Imixholo

en: Original Author
xh: Ubhali Woqobo

en: Contributor
xh: Umnikeli
