pluma-plugins 1.25.0 - en to br translation catalogue (6 entries)

en: Bookmarks
br: Sinedoù

en: Default color of text in the terminal
br: Liv an testenn e-barzh an termenell dre ziouer

en: Default color of terminal background
br: Liv dre ziouer drekleur termenell

en: The cursor appearance
br: Neuz ar reti

en: Font
br: Nodrezh

en: Terminal
br: Termenell
