pluma-plugins 1.25.0 - en to eo translation catalogue (5 entries)

en: Bookmarks
eo: Legosignoj

en: Default color of text in the terminal
eo: Defaŭlta koloro de la teksto en la terminalo

en: Default color of terminal background
eo: Defaŭlta koloro de la terminal-fono

en: Font
eo: Tiparo

en: Terminal
eo: Terminalo
