pluma-plugins 1.25.0 - en to et translation catalogue (17 entries)

en: Bookmarks
et: Järjehoidjad

en: Whether to silence terminal bell
et: Kas vaigistada terminali kellaheli

en: Number of lines to keep in scrollback
et: Tagasikerimise puhvri ridade arv

en: Whether an unlimited number of lines should be kept in scrollback
et: Kas tagasikerimise puhvris hoitakse piiramatut arvu ridu või mitte

en: If true, scrollback lines will never be discarded. The scrollback history is stored on disk temporarily, so this may cause the system to run out of disk space if there is a lot of output to the terminal.
et: Kui märgitud, siis ei kustutata tagasikerimise puhvrist ühtegi rida. Tagasikerimise ajalugu salvestatakse ajutiselt kettale ja kui terminalis tekib väga palju ridu, siis võib kettaruum otsa saada.

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
et: Kas klahvivajutuse puhul tuleb kerida alla või mitte

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
et: Kui märgitud, siis klahvivajutusel hüpatakse kerimisriba allaossa.

en: Default color of text in the terminal
et: Terminali teksti vaikimisi värv

en: Default color of terminal background
et: Terminali tausta vaikimisi värv

en: Palette for terminal applications
et: Palett terminalirakenduste jaoks

en: Terminals have a 16-color palette that applications inside the terminal can use. This is that palette, in the form of a colon-separated list of color names. Color names should be in hex format e.g. "#FF00FF"
et: Terminalides töötavate rakenduste käsutuses on on 16-värvusega palett, mis on kirjeldatud koolonitega eraldatud nimekirjana. Värvuste nimed võivad olla ka kuueteistkümnendkujul, näiteks "#FF00FF".

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
et: Kas terminalividina jaoks kasutatakse teemast võetud värve või mitte

en: If true, the theme color scheme used for text entry boxes will be used for the terminal, instead of colors provided by the user.
et: Kui märgitud, siis kasutatakse terminali tekstisisestuskastides kasutaja poolt määratud värvuste asemel teema värviskeemi.

en: Whether to blink the cursor
et: Kas kursor peab plinkima või mitte

en: The cursor appearance
et: Kursori kuju

en: Whether to use the system font
et: Kas kasutada süsteemset kirjatüüpi või mitte

en: Font
et: Kirjatüüp
