pluma-plugins 1.25.0 - en to fa translation catalogue (15 entries)

en: Bookmarks
fa: چوب‌الف‌ها

en: Whether to silence terminal bell
fa: این که زنگ پایانه ساکت شود یا نه

en: Number of lines to keep in scrollback
fa: تعداد سطرهایی که در حافظه‌ی لغزش نگهداری شود

en: Whether to scroll to the bottom when a key is pressed
fa: این که هنگام فشرده شدن یک کلید تا ته صفحه پایین بلغزد یا نه

en: If true, pressing a key jumps the scrollbar to the bottom.
fa: اگر درست باشد، فشار دادن یک کلید نوار لغزش را به ته صفحه می‌برد.

en: Default color of text in the terminal
fa: رنگ پیش‌فرض متن در پایانه

en: Default color of terminal background
fa: رنگ پیش‌فرض پس‌زمینه‌ی پایانه

en: Palette for terminal applications
fa: تخته‌رنگ برنامه‌های پایانه

en: Terminals have a 16-color palette that applications inside the terminal can use. This is that palette, in the form of a colon-separated list of color names. Color names should be in hex format e.g. "#FF00FF"
fa: پایانه‌ها یک تخته‌رنگ ۱۶ رنگی دارند که برنامه‌های داخل پایانه می‌توانند استفاده کنند. این همان تخته‌رنگ است که به شکلی فهرستی از نام رنگ‌ها که با نقطه‌ویرگول از هم جدا شده‌اند، آمده است. نام رنگ‌ها باید در قالب شانزده‌شانزدهی باشد مثل «FF00FF»

en: Whether to use the colors from the theme for the terminal widget
fa: این که رنگ‌های تم برای ویجت پایانه استفاده شود یا نه

en: If true, the theme color scheme used for text entry boxes will be used for the terminal, instead of colors provided by the user.
fa: اگر درست باشد، به جای رنگ‌های تعیین شده به دست کاربر، تم رنگ به کار رفته برای جعبه‌های ورود متن برای پایانه استفاده خواهد شد.

en: Whether to blink the cursor
fa: این که مکان‌نما چشمک بزند یا نه

en: Whether to use the system font
fa: این که از قلم سیستم استفاده شود یا نه

en: Font
fa: قلم

en: Terminal
fa: پایانه
